نام محصول : پتاسیم مایع

5 لیتری

توضیحات کوتاه:

Liquid Potassium

پتاسیم مایع پتاسیم مایع
پتاسیم مایع پتاسیم مایع

توضیحات بیشتر :

مشخصات و کاربرد محصول: پتاسیم یکی از سه ماده مغذی ضروری برای گیاهان می‎باشد. پتاسیم برای افزایش مقاومت گیاه در برابر بیماری‌ها، خشکسالی و همچنین رشد سالم، حیاتی می‌باشد. وجود پتاسیم برای حمایت از رشد فیزیولوژیکی یک محصول با فعال شدن بیش از 80 آنزیم گیاهی، ضروری است. این محصول باعث افزایش عملکرد محصول، بهبود کیفیت میوه و افزایش عمر انبار داری محصولات می شود. این محصول هم چنین باعث مقاومت گیاه به آفات و بیماری ها و تنش های خشکی و شوری می گردد. 
شرایط مصرف: پتاسیم مایع فرتی نرس از طريق سيستم هاي مختلف آبياري و محلول پاشي برگي قابل استفاده مي باشد.
 جهت درختان ميوه براي هر درخت 35 تا 50 گرم به صورت چالکود در سايه انداز درخت و يا 30 تا 35 گرم به ازاء هر درخت در مخزن آبياري قطره اي توصيه مي گردد. تا حد ممکن از ترکيب اين کود با ترکيبات کلسيمي اجتناب گردد. اين کود قابليت اختلاط با بسياري از سموم حشره کش و قارچ کش را دارا مي باشد.
شرایط نگهداری: در بسته بندی اصلی در شرایط معمولی (در محل خشک و خنک) نگهداری نمایید. کالا را در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید. در شرایط نگهداری مناسب دست کم تا 3 سال کلیه ویژگیهای فیزیکی و شیمیایی خود را حفظ می نماید. در انبار در دمای بین 5 تا 45 درجه سانتیگراد قابل نگهداری می باشد.


:
:
: